Oro vėdinimas: pravertas langas ar rekuperatorius?

Švarus oras namuose yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Jis užtikrina, kad žmogus ne tik geriau miegos, tačiau taip pat ir dienomis bus kur kas darbingesnis. Žinoma, oro vėdinimui reikia įrangos, kadangi tik pravertas langas, deja, neturi tokio poveikio ir jis dažnai yra priešingas nei tikimasi.

Atvertas langas – bėda, o ne nauda

Jeigu taupote – geras pasirinkimas yra mini rekuperatoriai, kurie bet kuriuo atveju, net ir nebūdami tokie galingi – vis tiek bus našūs ir turės nepalyginamai daugiau naudos nei pravertas langas.

Atvėrus langus ne tik šių Jūsų namų išeis šiluma arba vėsus oras priklausomai nuo to, koks tuo metu yra metų laikas, tačiau taip pat ir patenkins CO2, kuris dar labiau pablogina oro kokybę. Juk mini rekuperatoriai ir yra perkami dėl to, kad būtų maksimaliai išvalytas oras. Venkite priemonių, kurios padaro jį dar labiau užteršta.

Įrangos pasirinkimas

Kadangi šiuo metu rinkoje siūlomi rekuperatoriai yra labai įvairūs – juos renkantis visada apsimoka tartis su specialistais. Nors daugeliui svarbi kaina, tačiau mes siūlome daugiau dėmesio skirti kitoms smulkmenoms, kaip kad įrangos galingumas arba našumas. Visada geriausia rinktis aukštesnės energinės klasės įrangas. Tokiu atveju galbūt perkam sistema ir kainuos brangiau, tačiau vėliau jos išlaikymas bus kur kas pigesnis. Apsimoka, kadangi tai yra puiki galimybė sutaupyti ir džiaugtis kokybe, kurios vertas kiekvienas ir kiekvieni namai.

Veikia nepastebimai, tačiau nauda – akivaizdi

Rekuperatoriai, atrodo, veikia nepastebimai. Tačiau jų funkcija labai pagerina kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę. Taip pat ir gyvūnų, augalų, net baldų… Įvairūs mikroorganizmai – net ir būdami nematomi, gali mūsų gyvenimą padaryti kur kas blogesniu. Lygiai taip pat ir įranga, kuri, atrodo, veikia nepastebimai, daro jį kur kas geresniu. Svarbiausia yra pamatyti privalumus ir pasinaudoti jais. Juk įrangų yra daug, o kainos – prieinamos kiekvienam.

Gyvenkite švariai, gyvenkite sveikai, gyvenkite taip, kaip yra vertas kiekvienas žmogus. Esate vertas geriausio ir patikimi pardavėjai gali užtikrinti, kad Jūsų poreikiai iki mažiausių smulkmenų bus patenkinti.